Čistenie zámkovej dlažby od machu a škvŕn

Či už ide o zámkovú dlažbu alebo iné typy exteriérových plôch, mach, burina a riasy sa často podpíšu nielen na vzhľad, ale aj životnosti dlažby. Ďalším problémom sú anorganické nečistoty, ako sú olejové škvrny alebo žuvačky. Pozrite sa spoločne s nami, ako účinne je možné dlažbu vyčistiť použitím správnej techniky a chémie. 

čistenie zámkovej dlažby

Organické nečistoty

Každý materiál a každé znečistenie si vyžaduje iný prístup, ale základ je v podstate rovnaký. V exteriéri sú najčastejším problémom bežné organické znečistenia, ako sú machy a riasy. Tu je riešením hlavne bežná fyzika, teda otryskávanie vysokým tlakom vody. Táto technológia umožní vyplaviť všetky usadeniny z pórov dlažby. 

Anorganické nečistoty

Následne na to vieme, ako si pomôcť s anorganickými nečistotami, odstraňovaním olejových, cementových škvŕn či žuvačiek. Tu volíme rôzne technológie spojené s materiálmi, ako rozpúšťače, uvoľňovače, horúcu vodu či suchú a mokrú paru. Pracujeme s organicky nezávadnou technológiou Trion tensid AB a profesionálnym strojným zariadením.

Impregnácia

Všetky plochy vieme odborne ošetriť impregnátorom, ktorý na povrchu vytvorí hydrofóbnu vrstvu a tým zabráni prieniku nečistôt do pórov materiálu, alebo oddiaľovačom usádzania mikroorganizmov.

Napíšte nám

Máte záujem o niektorú z našich služieb? Stačí vyplniť tento formulár a budeme vás spätne kontaktovať.
Alebo nám zavolajte na 0905 937 249